Zalety VITAMIXA

Vitamix blender

To urządzenie, które jest powszechnie uważane za doskonałe. Moc na poziomie 1200 W daje możliwość wykonywania różnorakich zadań. Do tego mamy specjalnie przygotowane ostrza, które dają możliwość przygotowywania smacznych zup, sosów oraz kremów. Kielich urządzenia mieści aż dwa litry, dlatego spokojnie można tam przygotowywać posiłek dla całej rodziny. Pysznych i na dodatek również pełnowartościowych dań będziemy mieli tak wiele, że każdy z rodziny będzie zadowolony.

Mamy w urządzeniu specjalną nakrętkę, którą można zdejmować i to praktyczne rozwiązanie, ponieważ w trakcie miksowania można spokojnie dodawać do urządzenia kolejne składniki. Popychacz, który dostajemy ma taką formę, że nie będzie sięgał do ostrza i w trakcie miksowania będzie można wygodnie z niego korzystać bez obaw, że coś się wydarzy. Vitamix to taki sprzęt, który jest naprawdę solidnie przygotowany i powinien spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

Zalety blendera

Wielką zaletą urządzenia będzie łatwość jego czyszczenia. Wlewamy wodę i włączamy ostrza do miksowania, wtedy wszystko będzie się płukać, można dodać również płyn do mycia naczyń i mycie urządzenia będzie po prostu bardzo wygodne. Producent oprócz tego, że do sprzętu oczywiście dołączył nam świetną instrukcję to postarał się o coś więcej i dlatego ma dla nas świetne rozwiązanie w postaci książeczki z przepisami. To rzeczywiście fajny dodatek, ponieważ od razu będziemy mieli ciekawe porady co można smacznego z użyciem tego urządzenia przygotować dla całego rodziny.

Funkcje blendera

Gwarancja

Producent daje nam również gwarancję aż na 7 lat, dlatego będzie można bez obaw sprzętu używać. Dodatkowo jest to również znak jakości, producent wie, że oferuje sprzęt, który będzie długo pracował bez żadnych awarii, jeśli miałoby być inaczej nie dawałby tak długiej gwarancji. Przy pomocy tego jednego urządzenia mamy możliwość siekania, blendowania, miksowania czy mielenia. Można podgrzewać, kruszyć lód czy mielić składniki mrożone. Jeśli dodatkowo dokupimy drugi kielich Dry Blade dostaniemy produkt, który pozwoli nam również dodatkowo mielić różne ziarna i będzie można przygotowywać w nim ciasto. Sprzęt jeśli tylko będziemy umieli to wykorzystać daje nam nieograniczone możliwości.