Zmielić! Co? Wszystko! Kiedy? Teraz! - opinie klientów blendera Vitamix cz I

Blender Vitamix

Mieliśmy już w swojej dyspozycji wiele różnorakich blenderów. Były tam i blendery ręczne jak i też urządzenia stojące. Jednak jak się okazuje większość z nich nadaje się wyłącznie do mielenia miękkich produktów. jeśli jednak chcemy coś innego z nimi zrobić może się okazać, że bardzo szybko będą one ulegać awarii. Producenci dają nam kilka lat gwarancji, ale mamy również pewien haczyk.

Gdzie więc leży banan pogrzebany?

przede wszystkim gwarancja najczęściej dotyczyć będzie silnika a najczęściej niszczy się ta cześć, która będzie odpowiadać za przenoszenie energii z silnika na wirnik i ostrza. Wykonane jest to z plastiku lub innego materiału, który nie jest odpowiednio wytrzymały. Dlatego właśnie czas się zastanowić czy taki sprzęt w ogóle ma sens i czy przypadkiem lepiej nie będzie wybrać w końcu dobrego urządzenia, które będzie kosztowne, ale w końcu wykonane na wysokim poziomie. wtedy właśnie warto się zdecydować na Vitamix. To urządzenie rzeczywiście doskonałe, ale kosztujące 2500 złotych a więc te koszty są tutaj znaczące. Jednak producent jest pewny swego urządzenia i daje nam aż 7 lat gwarancji na cały sprzęt. Podkreśla również, że technologia urządzenia jest niezniszczalna.

Wysokiej jakości blender

Jeśli spojrzymy na blender Vitamix może się on wydawać niepozorny i przypomina raczej stary kuchenny robot. Nie będzie tam elektroniki, ale to ważne posunięcie producenta, ponieważ im więcej elektroniki w sprzęcie tym szybciej takie urządzenia będą się psuły, a tego właśnie będzie trzeba unikać. Sprzęt ma zamiast tego bardzo mocny silnik 1200 W mocy i będzie generował nawet 30 tysięcy obrotów na minutę w przypadku funkcji turbo. Występują również inne kolorystyczne wersje sprzętu, dlatego każdy może dopasować go do własnej kuchni.

Blender kielichowy

Sprzęt jest bardzo wytrzymały. Ostrza są specjalnie przygotowywane i cięte laserowo, dlatego będą idealnie przygotowane. Dodatkowo mamy także drugi pojemnik z ostrzami dry blade, które będą nam pozwalały na przygotowywanie tym urządzeniem mielonych ziaren zboża czy też ciasta. Niezależnie od tego czy wybierzemy drugi kielich czy też nie urządzenie jest rzeczywiście doskonale przygotowane i nawet najbardziej wymagający klienci będą z tego urządzenia zadowoleni.